Kompakt speil i plastholder med beskyttende lokk.
Svart
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 0.5 cm |
| Diameter | 6 cm |
| Vekt | 17 g |
| Volum | 113.0973 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,60 kr
Fra 92,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 120,00 kr
Fra 75,00 kr
Fra 14,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |