Stor flaskeåpner i rustfritt stål/bambu.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 17,8 x 4 x 0,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Trykkeflate | 5 x 2,5 cm |
| Vekt | 0.105 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 80 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7265 |
| Inkommande v.25, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 30,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |