Duftpinner i duften Sage 36 fra merket JANZEN. De spesielle trepinnene gjør at favorittduften din sprer seg i hele hjemmet ditt. Passer i alle rom du ønsker: på soverommet, toalettet, kontoret eller kjøkkenet - hva som helst. Du bestemmer selv intensiteten på duften ved å legge til eller fjerne pinner. Parfymen Sage 36 er frisk, krydret og med et snev av jordnærhet. Duften åpner med eukalyptus, rosmarin og furu: kraftig, grønn og umiddelbart forfriskende. Som om du besøker en badstue på en kald dag, midt i en furuskog. Deretter følger sedertre, jasmin og et snev av havsalt, som gir helheten noe mykt, med en lett, frisk vri. Basen består av tonkabønne, røkelse og rav. Den perfekte kombinasjonen av varme og tre for å balansere duften. En tøff duft med dybde. Denne glassflasken er fylt med 200 ml parfymeolje og leveres med pinner. Per sett pakket i en gaveeske.
| Antall | 1 | 15 | 45 | 90 | 180 | 450 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 357,00 | 336,00 | 315,00 | 304,00 | 294,00 | 290,00 |
Hvit
| Materiale | Glass |
| Lengde | 7 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vekt | 515 g |
| Volum | 1995 m3 |
| Opprinnelsesland | Netherlands |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 279,00 kr
Fra 88,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 322,00 kr
Fra 458,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |