Knivsett med 5 kniver i rustfritt stål med ergonomiske skaft. Logo graveres på metallplaten.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 21 x 10 x 35 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Tre |
| Trykkeflate | 3,8 x 1,8 cm |
| Vekt | 2.608 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1020 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 440,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 108,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |