Ostesett, trefat med henger av lær, ostekniv i rustfritt stål. Screen: plassert på esken.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 25,7 x 28 x 2,7 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Tre, Papp |
| Trykkeflate | Screen: 10 x 10 cm Laser: 6 x 3 cm |
| Vekt | 0.950 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2752 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 330,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |