Sett m/ sjakk, kortleik, lommelerke, 237 ml, 2 glass og trakt.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 24 x 18 x 6 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | Tryckyta: 4,8 x 2,8 cm på pluntan, Tryckyta: 5 x 1 cm på boxen |
| Vekt | 1.038 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 30 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,40 kr
Fra 19,20 kr
Fra 122,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 142,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |