Schwarzwolf hoftekolbesett.
Kolben er laget av rustfritt stål med et glatt svart belegg.
Settet inkluderer 4 kopper (30 ml) som
kommer i svart veske og en trakt. Schwarzwolf-logoen er plassert på bunnen av kolben.
Pakket i gaveeske.
Materiale: rustfritt stål
Volum: 266 ml
Anbefalt utskriftsteknologi: laser L1
Maksimal utskriftsstørrelse: 50 × 15 mm
Dimensjoner: kolbe 14,5 × 8 × 2,5 cm, kopper i pose 6,5 × 4 cm
Karbonfotavtrykk: gCO2e 2760
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 431,00 | 382,00 | 378,00 | 372,00 | 369,00 | 366,00 | 360,00 |
Sort / sølv (50)
| Materiale | Rostfritt stål |
| Høyde | 14,5 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 2,5 cm |
| Kapasitet | 266 ml |
| Størrelse | 8 cmx14,5 cmx2,5 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbetsveckor |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
Fra 39,90 kr
Fra 628,00 kr
Fra 3662,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |