A4 - dokumentmappe i utsøkt imitert skinn med glidelås, lommer, visittkortlommer, penneholder, smarttelefonholder og nettbrettstativ. Med tysk ringmekanisme og linjert blokk med liten påtrykt kalender.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 28 x 36,8 x 6 cm |
| Materiale | Skinn, Polyvinylklorid (PVC), Metall |
| Trykkeflate | Laser: 3,5 x 1,2 cm. Screen: 10 x 10 cm |
| Vekt | 1.422 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 639 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 230,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 210,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |