Klassisk gaveeske for kopp og fat. Finnes i mange farger
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 133,00 | 106,00 | 78,00 | 75,00 | 61,00 | 57,50 | 54,00 | 51,50 | 51,00 |
Hvid (02)
Gaveeske med en åpning som viser avtrykk på en kopp
Gaveeske P716 for 4 sett krus
Gaveeske P716 for 6 sett krus
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 67 mm |
| Kapasitet | 200 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 40,5 cmx36,0 cmx24,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |