Kompakt, dobbeltvegget isolert termokopp med skrulokk. Passer under de fleste kaffemaskiner. Kapasitet 250 ml. Laget av 100 % resirkulert materiale. Nyansene av svart kan variere, noe som skyldes naturen til resirkulerte materialer. Produsert i Storbritannia. Pakket i en pose for hjemmekompostering. BPA fri. Tåler oppvaskmaskin.
0,19 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 70,00 | 62,00 | 57,00 | 55,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 62 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert PP plast |
| Diameter | 9,45cm |
| Størrelse | 11,8 x Ø 9,45 cm |
| Emballasje | 90stk |
| Bruttovekt | 9,4kg |
| Vekt | 8,93kg |
| Emballasje | 36x40x53cm |
| GTIN / EAN | 8713159570905 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 34,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |