Barneparaply i polyester. Avrundede spisser og enkel åpning sikrer barnas sikkerhet.
Grønn
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 70 x 58,5 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 18 x 8 cm |
| Vekt | 0.235 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 304 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 72,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 210,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |