Pennesett av rosentre med gulldetaljer. Tampo er plassert på esken.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 17 x 5,5 x 2,4 cm |
| Materiale | Tre, Metall |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 0.157 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4218 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 6,80 kr
Fra 3,80 kr
Fra 3,60 kr
Fra 96,00 kr
Fra 7,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |