Kulepenn med blått blekk, gjennomsiktig farget hylse, sklisikkert gummihåndtak, metallklips og sorte aksenter. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 70%.
Rosa
| Materiale | PP, ABS, Jern, Resirkulert ABS |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 1.7255 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,60 kr
Fra 2,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |