Kompass i lommestørrelse med halsreim.
Svart
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 1.5 cm |
| Diameter | 4.5 cm |
| Vekt | 24 g |
| Volum | 47.7129 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 17,60 kr
Fra 460,00 kr
Fra 340,00 kr
Fra 290,00 kr
Fra 41,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |