Denne mage- og ryggtreneren muliggjør trening for hele kroppen, inkludert mage-, rygg-, arm- og benmuskler. Håndtakene er mykt polstret for å gi et komfortabelt og sklisikkert grep under trening.
Lyse blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 25,5 x 4,7 x 52 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.236 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,80 kr
Fra 37,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 420,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |