Golfputter av tre til kontoret.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 31 x 4,8 x 14,2 cm |
| Materiale | Tre, Polyuretan |
| Trykkeflate | 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.833 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 742 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 112,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 7,04 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |