Bygget for å vare, laget for å utforske. Nordic Drift Titan bærbar campinglykt mot mygg kombinerer belysning og insektbeskyttelse i et kompakt utendørsdesign. Med et unikt campinglampedesign leverer den opptil 220 lumen lys for bruk utendørs eller i telt. Campinglampen varer i opptil 4 timer på én lading, mens mygglampen gir opptil 20 timers bruk. Lampen er USB-C oppladbar for enkelhets skyld, PVC-fri og designet for utendørs bruk. Alle Nordic Drift-produkter testes grundig for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av 5 års garanti mot produksjonsfeil.
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• 5 års garanti
• LED til camping
• Oppladbart batteri
2.36 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 578,00 | 562,00 | 547,00 | 532,00 | 521,00 | 511,00 |
Svart
| Størrelse | 7.8 x 7.3 x 22.6 cm |
| Vekt | 370g |
| Trykkeflate | 25 x 10 mm |
| Materiale | ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Overhold direktivet for fotobiologisk sikkerhet i lamper og belysningssystemer EN 62471, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om beskyttelse mot elektrisk støt og energifarer EN60950-1, I samsvar med EN 60335: Husholdningsapparater og lignende elektriske apparater ? sikkerhet ? del 2-59: Spesielle krav til insektdrepere |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1406 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 16,80 kr
Fra 220,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 101,00 kr
Fra 285,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |