Vakuumisolert kobberflaske med en bærehank av svart silikon. Kan holdes med én hånd, det trengs derfor ikke å oppbevare eller holde korken når man drikker. Kommer med et dobbelt vakuumbelegg med kobberisolasjon som holder drikker varme i 8 timer og kalde i 24 timer. Designet av produktet forhindrer kondens på utsiden av flasken. Tilgjengelig i flere farger. Off-white fargen er i PMS Cool Gray 1. Innhold: 600 ml.
3.48 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 209,00 | 203,00 | 198,00 | 192,00 | 188,00 | 185,00 |
Hvit
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 25.5 x ø 7.1 cm |
| Vekt | 312g |
| Trykkeflate | 30 x 80 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Silikon |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 237 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 132,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 198,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |