Klassisk utseende solbriller i høykvalitets plast med bambus-look stenger. UV 400, filterkategori 3.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 15,5 x 4,7 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3,5 x 1 cm |
| Vekt | 0.027 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 38870 |
| Inkommande v.40, 2026 | 30000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,40 kr
Fra 230,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 18,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 64,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |