Enkeltvegget sportsflaske med rett design. Med sølesikkert lokk og flipp-topp drikketut. Volumkapasiteten er 850 ml. Miks og match farger for å lage din perfekte flaske. Kontakt oss for flere fargealternativer. Laget i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 84,00 | 70,00 | 68,00 | 66,00 |
Kull, solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PET plast, 72% PP plast og 17% SAN plast og 11% PE plast |
| Diameter | 7.35g |
| Størrelse | 24,2 x Ø 7,35 cmcm |
| Emballasje | 60st |
| Bruttovekt | 6.3kg |
| Vekt | 5.98kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159358619 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 9,60 kr
Fra 13,00 kr
Fra 6,80 kr
Fra 26,00 kr
Fra 12,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |