Et luksuriøst badehåndkle i bomull med lomme for solstol på kortsiden. Fest håndkleet over solstolen, så holder det seg på plass. Våre badehåndklær er fremstilt i India av bomull og har en tykkelse på 450 g/m2. OEKO-TEX® STANDARD 100. 09.HIN.68091. Hohenstein HTTI.
• Svært myk å ta på
• Kan vaskes i maskin
• Perfekt for utendørs aktiviteter
• 450 g/m2
• Velours
4.55 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 495,00 | 482,00 | 468,00 | 455,00 | 447,00 | 438,00 |
Grønn
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 160 x 80 x 0.4 cm |
| Vekt | 646g |
| Trykkeflate | 200 x 120 mm |
| Materiale | Bomull |
| Opprinnelsesland | IND |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 758 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 182,00 kr
Fra 230,00 kr
Fra 430,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |