USB, kapasitet 8 GB. Fordi den er flat , kan den oppbevares hvor som helst.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8,3 x 5,2 x 0,2 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 8,3 x 5,2 cm |
| Vekt | 0.016 kg |
| Antal per innerlåda | 16 |
| Antal per ytterlåda | 400 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 747 |
| Inkommande v.25, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 55,00 kr
Fra 186,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |