ABS isskrape med snebørste og teleskopisk håndtak som kan forlenges til en lengde på 100 cm.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | ABS, PVC, Aluminium, EVA |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 113,5 cm |
| Størrelse | 11 cmx4 cmx113,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 340/8.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 22 cmx89 cmx22,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI596101 | 7535 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 19,40 kr
Fra 68,00 kr
Fra 260,00 kr
Fra 6,00 kr
Fra 19,00 kr
Fra 17,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |