Målebånd i plastholder med automatisk stopp. Lengde 150 cm. Viser tommer og centimeter.
Sølv
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 1.4 cm |
| Diameter | 5.2 cm |
| Vekt | 24 g |
| Volum | 73.6222 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 10,95 kr
Fra 8,04 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |