Ryggsekk i polyester med to praktiske nettlommer og polstrede skulderstropper.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 31 x 14 x 40 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm, Brodyr: 8 x 5 cm |
| Vekt | 0.231 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1144 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1179,00 kr
Fra 160,00 kr
Fra 690,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |