Dramaten trillebag med kjølerom. Lav vekt pga. aluminiumrammen. Bagen har spesialkrok, slik at den kan henges på handlevognen.
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 45 x 36 x 95 cm |
| Materiale | Polyester, Aluminium |
| Trykkeflate | Transfer: 18 x 12 cm, Laser: 6 x 1,5 cm |
| Vekt | 2.300 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 799 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 158,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 50,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |