Vanntett bag med skulder/midjereim og refleks på forsiden.
Gul
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 23 x 50 cm |
| Materiale | Polyester, Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.442 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2553 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 82,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 204,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |